Jdi na obsah Jdi na menu
 


2007 Extrem Truck Trial ČSAD Logistik Cup

25. 7. 2008

Historie - 2007

 

Extrem Truck Trial ČSAD Logistik Cup

19.- 20.5. 2007
Mohelnice u Olomouce


Výsledky:

SKUPINA S1
pořadí start.
číslo
řidič spolujezdec vozidlo trestné
body
1 108 Hubený Jindřich Hubený Jindřich ml. Mercedes Unimog 612
2 103 Herstus Vojtěch Juřica Ivo Mercedes Unimog 703
3 112 Pátek Ivan Čáp Pavel Mercedes Unimog 4868
Sportovní komisaři Koutecký Aleš
Wiesner Jan
SKUPINA S2
pořadí start.
číslo
řidič spolujezdec vozidlo trestné
body
1 213 Slunéčko František Daumová Johanka Ross Viza 308
2 206 Čáp Bohumír Švanda Radovan Avia 31D 3504
Sportovní komisaři Koutecký Aleš
Wiesner Jan
SKUPINA S3
pořadí start.
číslo
řidič spolujezdec vozidlo trestné
body
1 334 Voráček Karel Plevko Stanislav, ing. LIAZ 2769
2 361 Ševčík Bronislav Vašut Oldřich PRAGA V3S 3191
Sportovní komisaři Lamr Lukáš
Kinský Petr
Richter Patrik
SKUPINA S4
pořadí start.
číslo
řidič spolujezdec vozidlo trestné
body
1 440 Kocourek Jaroslav Leichner Petr URAL 4320 2764
2 441 Novotný Luděk Bárta Josef URAL 4320 2793
3 456 Hrad Milan Hrad Jan TATRA 815 6x6 2869
4 450 Vrbický Pavel Coufal J., Kratochvíl J. TATRA 815 6x6 2878
5 460 Benda Jiří ml. Benda Pavel TATRA 813 6x6 3192
Sportovní komisaři Lamr Lukáš
Kinský Petr
Richter Patrik
SKUPINA S5
pořadí start.
číslo
řidič spolujezdec vozidlo trestné
body
1 520 Drahokoupil Rostislav Krčil Vladimír TATRA 813 8x8 kolos 379
2 538 Svoboda František Svoboda V., Ťažký P. TATRA 813 8x8 kolos 781
3 555 Korytář Rudolf, ml. Kolomazník Pavel TATRA 813 8x8 kolos 844
4 517 Korytář Rudolf Říha František TATRA 813 8x8 kolos 944
5 543 Jansa Petr Jansa Michal TATRA 813 8x8 kolos 966
6 556 Korytář Lukáš Antala Štěpán TATRA 813 8x8 kolos 1131
7 561 Staněk Adam Řičičář Josef TATRA 813 8x8 kolos 1508
8 503 Soukup Jiří Oberman Pavel TATRA 813 8x8 Pukousomet 1682
9 532 Václavík Libor Purgerová Hana TATRA 813 8x8 kolos 1697
10 588 Honig Petr Heckel Jaroslav TATRA 813 8x8 kolos 1700
11 533 Močidlan Josef Šnajdr Marek TATRA 813 8x8 kolos 1741
12 531 Stříž Drahomír Vavřík Oldřich TATRA 813 8x8 kolos 2067
13 567 Cahyna Petr Pištora Jiří TATRA 813 8x8 kolos 2253
Sportovní komisaři Pilát Ondřej
Pilát Tomáš
Vašek Josef
Rak Jakub
SKUPINA P1
pořadí start.
číslo
řidič spolujezdec vozidlo trestné
body
1 611 Kuna Martin Pouzar Mirek Tatra 805 Pinocchio 272
2 612 Harasim David Pospěch Pavel Svařák 4042
3 613 Pacur Jirka Pacur Kamil Svařák 4566
Sportovní komisaři Vinkler Marek
Mixánová Alena
SKUPINA P2
pořadí start.
číslo
řidič spolujezdec vozidlo trestné
body
1 702 Kopeček Libor Šindelář D., Kopeček S. EDWARD No4 70
2 700 Jacháček Vladimír   Šílený Max 700 235
3 705 Benda Jiří st. Hvězdová Barbora Praga 1/2 1607
Sportovní komisaři Vinkler Marek
Mixánová Alena
SKUPINA O1
pořadí start.
číslo
řidič spolujezdec vozidlo trestné
body
1 1 Stanovský Petr   Suzuki samurai 121
2 35 Hudeček Miroslav Zábranský V., Hudečková I. Suzuki Vitara 237
3 17 Kuchař Libor Kuchař Zdeněk Suzuki samurai 299
4 25 Dostál Josef Grygar F., Grygar A. Suzuki samurai 477
5 6 Kadlec Josef st. Kadlec Josef ml. Suzuki samurai 578
6 11 Budáč Radim Trojančík Jiří Asia Rocsta 2,2D 792
7 3 Vondrák Miloš Doleček Luboš Avia A11 trend 967
8 63 Muller Vladimír Kocina Roman Suzuki samurai 972
9 91 Michal Marek Michal Jakub Suzuki samurai 3626
Sportovní komisaři Bílek Tomáš
Holomek Marcel
SKUPINA O2
pořadí start.
číslo
řidič spolujezdec vozidlo trestné
body
1 10 Dvořák Dušan Duga Jan Mitsubishi Pajero 453
2 61 Tomický Karel Frühauf Jaroslav Nissan Patrol GR 710
3 15 Sedlák Jiří Fibinger Jan ARO M 461 D 734
4 19 Motyčka Stanislav Wetterová Stanislava Nissan Patrol GR Wagon 1299
5 16 Valůšek Petr Valůšek Petr ml. Isuzu Trooper 1307
6 13 Kuchař Pavel Kovařčík Petr Mitsubishi Pajero 1473
7 99 Janků Tomáš Šoltés Jan Nissan Patrol GR 1595
8 14 Žejdlík Pavel Kucián Martin ARO 243 L 25 1806
9 22 Janků David Matoušek Jan Jeep Cherokee 3960
10 20 Bosák Daniel Barkoci Richard Nissan king Cab 4266
Sportovní komisaři Šemora Tomáš
Monhard David
SKUPINA O3
pořadí start.
číslo
řidič spolujezdec vozidlo trestné
body
1 12 Šilhavý Zdeněk Fábera M., Nademlejnská M. Daihatsu F20 245
2 41 Vodrážka Marek Cempírek Martin Suzuki Samurai 279
3 40 Klasna Jiří Provazník Jiří JEEP CJ 10 364
4 30 Svoboda Jára Nosek Roman Suzuki Samurai PONY 640
5 18 Vodrhánek Vladimír Zderčík Jan Suzuki samurai 762
6 50 Zídek Petr Kukla P., Grohssgotth J. Subi Proto 3890
Sportovní komisař Morťanik Peter
Klicpera Jakub

 

Závod do vrchu o Pohár ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.

 

Off roady
pořadí start.
číslo
řidič spolujezdec vozidlo
1 40 Klasna Jiří Provazník Jiří JEEP CJ 10
2 35 Hudeček Miroslav Zábranský V., Hudečková I. Suzuki Vitara
3 41 Vodrážka Marek Cempírek Martin Suzuki Samurai
Trucky
pořadí start.
číslo
řidič spolujezdec vozidlo
1 611 Kuna Martin Pouzar Mirek Tatra 805 Pinocchio
2 700 Jacháček Vladimír   Šílený Max 700
3 520 Drahokoupil Rostislav Krčil Vladimír TATRA 813 8x8 kolos

 

Budkař - karambolista

 

206 Čáp Bohumír Švanda Radovan Avia 31D

 

Putovní pohár ředitelky závodu Zuzany Boučkové

 

Pro nejúspěšnější posádku v dlouhodobém hodnocení ze všech ročníků závodu Extrem Truck Trialu získala po letošním ročníku 2007 posádka:

 

517 Korytář Rudolf st. Říha František Tatra 813 8x8 kolos

 

Nejkrásnější závodní vůz

 

Letos vybírali novináři. Nejkrásnější závodním vozem byla vyhodnocena:

 

361 Ševčík Bronislav Vašut Oldřich PRAGA V3S