Jdi na obsah Jdi na menu
 


2000 europe trial

25. 7. 2008

Historie - 2000

 

Europa Truck Trial

27.- 28.5. 2000
Mohelnice u Olomouce


Výsledky:
 
P1
pořadí číslo řidič spolujezdec stát vozidlo trestné body body
1 603 Ramon Franquesa Rafael Bea E Unirover  4x4 144 20
2 604 Wolfgang Bulles Oliver Enders D Bulles Trial-Mog  4x4 152 17
3 601 Horst Blodau Charly Stiegelbauer D Unimog-Special  4x4 457 15
4 602 Karl Vavrik Wolfgang Kuncic A ProtoJullyJumper  4x4 8200 14
P2
pořadí číslo řidič spolujezdec stát vozidlo trestné body body
1 701 Josef Auinger Fritz Holub A Ural 4320 6x6 1249 20
2 702 Bohuslav Vonšovský sen. Bohuslav Vonšovský jun. CZ Škoda13.50PAJ  4x4 2176 17
3 703 Leo Wulf Gerd Fehr D Wulfmobil   8x8 8319 15
S1
pořadí číslo řidič spolujezdec stát vozidlo trestné body body
1 104 Stefan Aerts Marian Glabus B Unimog 406 4x4 155 20
2 105 Dietmar Kotterer Michael Kotterer A Unimog 404 S  186 17
3 112 Udo-Martin Buhler Jorg Horniket D Unimog 406 290 15
4 113 Kim Gagnerie Mandy Gagnerie GB Unimog 406 371 14
5 109 Thomas Fleckenstein Claus Kolb D Unimog 404 S 489 13
6 111 Jan Cihelka David Šindelář CZ Tatra 805 562 12
7 114 Mirek Nakládal Lukáš Korytář CZ Tatra 805 975 11
8 106 Gunter Kaiser Kersten Schwekendiek D Unimog 406 S 1920 10
9 116 Václav Kvasnička Rudolf Korytář CZ Tatra 805 2140 9
S2
pořadí číslo řidič spolujezdec stát vozidlo trestné body body
1 201 Dirk Baum Torsten Baum D Unimog 416 4x4 57 20
2 202 Jacky Ribault Bertrand Poupounot F Unimog 416 4x4 89 17
3 206 Jurgen Kottkamp Elke Kottkamp D Unimog 416 4x4 218 15
4 209 Olivier Renoux Karl Guillement F Unimog 416 4x4 241 4
5 203 Wolfgang Alfers Karl Renschen D Unimog U 1300  252 13
6 222 Clemens Renschen Friedhelm Kassen D Unimog U 1300 321 12
7 207 Volker Abel Jurgen Abel D Unimog 416 378 11
8 205 Bohumír Čáp Radovan Švanda CZ Avia A31T 468 10
9 204 Pavel Cacák Pavel Bernášek CZ Praga UV 80 522 9
10 210 Václav Motl Radek Lavička CZ Iveco 155 E23 1685 8
S3
pořadí číslo řidič spolujezdec stát vozidlo trestné body body
1 333 Udo Heidenreich Beate Heidenreich D Unimog 2450 4x4 557 20
2 301 Frank Langenberg Peter Ehrhardt NL/D GamaGoat M5616x6 1039 17
3 315 Rudolf Reicher jun Werner Medwed A
ZIL 131 6x6
1034 15
4 314 Viktor Moskovskykh Alexandr Heraskin UA/BY MAZ 531639  6x6 1070 14
5 305 Vladimir Naiman Ivan Bolotov RUS Ural 43206  6x6 1548 13
6 302 Gerhard Muth Michael Muth A Steyer 680 M3  6x6 1700 12
7 316 Jaroslav Dana František Sládek CZ Tatra 148  6x6 1707 11
8 304 Friedmar Sussmuth Christian Sussmuth D Tatra 813  6x6 2234 10
9 317 František Slunečko Daniel Hejsa CZ Praga V3S  6x6 2914 9
S4
pořadí číslo řidič spolujezdec stát vozidlo trestné body body
1 403 Jochen Bertele Marc Hermann D Iveco 380E37 6x6 386 20
2 401 Helmut Kropfel Hermann Anzini A Steyer 1491/330 6x6 561 17
3 406 Andreas Pusch Michael Landmann D Ural 4320 6x6 591 3
4 405 Wolgang Bitzer Franz Aigner D Ural 4320  6x6 618 14
5 404 Hermann Kreyenberg Frank Pawlik D DB 2632 AS 6x6 659 13
6 409 Piotr Orsik Dmitri Kniga BY MAZ 6311739  6x6 682 12
7 402 Peter Niedergesass Greogor Haas D Iveco 26/30  6x6 742 11
8 412 Sergei Krouk Dmitri Zaparoshchanka BY MAZ 631739  6x6 766 10
9 411 Philipp Fackin Michael Westphal D Faun L908  6x6 1242 9
S5
pořadí číslo řidič spolujezdec stát vozidlo trestné body body
1 555 Ronald Bormann Rita Bormann D Tatra 813  8x8    
2 503 Friedhelm Biermann Mario Marchi D Tatra 813  8x8    
3 506 Mario Westergerling Daniel Waldhelm D Tatra 813  8x8    
4 517 Rudolf Korytář František Říha CZ Tatra 813  8x8    
5 501 Wim Kampschreur Henk Aalders NL Tatra 813  8x8    
6 518 Alexandre Jmaev Nikolai Belov RUS Ural 5323  8x8    
7 511 Uwe Huppertz Fred Kutscher D Tatra 813  8x8    
8 515 Tomáš Zástěra Tomáš Holomý CZ Tatra 813  8x8    
9 514 Vojtěch Zavadil Martin Macík CZ Tatra 813  8x8    
10 516 Roman Nakládal Ivo Vymetal CZ Tatra 813  8x8